Завдяки зусиллям працівників кафедри, студенти що прагнуть до знань, мають можливість взяти участь у творчому процесі створення проектів як особистих, так і кафедральних.
     Результатами плідної праці та творчого натхнення студентів, є визнання наукових робіт на конференціях, олімпіадах та конкурсах.  

     Перша студентська група, яка досягла кращих результатів на факультеті є КН-11-1.

       Гарні традиції підтримуються і тепер: 

     На ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Самчішин Михайло Володимирович, Срібний Станіслав Дмитрович у Вінницькому національний технічному університеті за напрямом «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» зайняли 2 місце 2017 під керівництвом доцента кафедри Ігоря Сергійовича Коноха. 

     На ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Шкарупа Наталія Сергіївна у Сумському державному університеті за напрямом «Інформатика і кібернетика»        зайняла 1 місце 2017 під керівництвом професора кафедри Ігоря Васильовича Шевченко. 

     На ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Самойленко Юлія, Захарченко Яна у Хмельницькому державному університеті за напрямом «Інформаційні  технології» зайняли 2 місце 2017 під керівництвом професора кафедри Ігоря Васильовича Шевченко. 

У 2018 році студенти Копаєвич Олександр Володимирович, Сириця Євгеній Володимирович (керівники Конох Ігор Сергійович та Притчин Сергій Емільович) посіли 3 місце у ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт..

 

Після завершення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт 2018-2019 року, прийшла чудова новина про успіх наших студентів. Наталія Шкарупа посіла 1 місце та отримала цінні призи зі спецвальності "Комп'ютерні науки", Ареп'єв Дмитро зайняв 2 місце за наукові розробки зі спеціальності "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології". Поздоровляємо керівників переможців: Ігора Васильовича Шевченка та Максима Григоровича Когдася.